Metro Music Bar

Nejstarší brněnský hudební klub v krásných prostorách jedné z nejzachovalejších funkcionalistických staveb v centru jihomoravské metropole. Více než 250 koncertů, parties, stand up comedy show atd. ročně! V sezóně 2016/2017 slaví 80. výročí otevření klubu pod názvem Metro. Ten zde funguje v různých podobách od roku 1937, kdy byl zprovozněn jako jazzový METRO MUSIC HALL.

Dramaturgie
Prestižní hudební klub v centru Brna, který zásobí publikum jihomoravské metropole širokou škálou hudebního programu a to od jazzových big bandů přes blues, soul, rock a funk až po moderní multižánrové hudební performance. 250 koncertů ročně!!! To je každý týden pestrý výběr 5 koncertů v programu, po kterých se rozhodně neodchází domů. Nočním životem provází hudba z desek předních brněnských DJ´s.

Párty a pronájmy
Jste kapela a chcete si domluvit koncerty? Jste firma a hledáte prostor pro soukromý event? Nebo jste třeba zástupce studentů fakulty a chcete to pořádně rozjet na party, kdy bude Metro patřit jenom vám? Stačí zavolat nebo napsat, jsme tu pro vás!

Máte zájem o spolupráci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, či prosbou. Zařídíme, vymyslíme, zorganizujeme. Už teď se těšíme na společné projekty. 

  1. *
  2. *
  3. *