B-Side Band & New York Voices

Jedno z nejznámějších vokálních těles na světě. Držitelé ocenění Grammy s téměř 30ti letou tradicí jsou známí dokonalým propojením svých hlasù, inspirujícími aranžmá a nevyrovnatelnou barvu hlasů. Jejich „chameleonní“ muzikálnost jim dovoluje uceleně proplouvat mezi žánry. Základem jejich skladeb je jazz, R&B, ale i klasická a populární hudba. 

S B-Side Bandem poprvé vystoupili v roce 2014 na mezinárodním jazzovém festivalu Moravia Music Fest (nově od r. 2018 Jazz Groove Brno) v brněnském Sono centru, kde pokřtili jazzové instrumentální album B-side Bandu s názvem Meeting Point. 

„We spent such a great time with B-Side Band. They are charming and well-tallented musicians and we do hope to come back and perform with this wonderful band and Josef Buchta again. They are not only B-Side Band, they are real „A“ band!“ prohlásila Kim Nazarian, zpěvačka jednoho z nejúspěšnějších jazzových vokálních ansámblů New York Voices (USA, držitelé Grammy) po společném koncertu s B-Side Bandem v listopadu 2014.

New York Voices & B-Side Band na Moravia Music Fest

Máte zájem o spolupráci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, či prosbou. Zařídíme, vymyslíme, zorganizujeme. Už teď se těšíme na společné projekty. 

  1. *
  2. *
  3. *